PUBG Bedava UC Kodları (Bugüne Özel Yeni Kod)

Pubg gençler başta olmak üzere birçok kişi tarafından oynanmaktadır. Bu fırsat bilen bazı marka ve firmalar da Pubg yapımcıları ile anlaşmalar sağlayarak oyun içerisinde sandık açmaya, karakter almaya ve buna benzer faaliyetleri yapmaya yarayan UC’yi kampanyalar sayesinde vermektedir.

Pubg Mobile resmi sosyal medya hesaplarını takip ederseniz hangi marka ile ne gibi kampanyaları olduğunu öğrenebilir ve bu kampanyalardan da ücretsiz bir şekilde UC kazanabilirsiniz. Bunun dışında sosyal medya platformlarında ki freelancerların düzenledikleri çekilişleri katılarak da UC kazanabilirsiniz.

Pubg UC Kodu ile Neler Yapılır?

Uc kodlarınızı Midasbuy aracılığı ile oyun hesabınıza yükleyebilirsiniz. Midasbuy’a giriş yaptığınız da Pubg E-Pin kısmını bulmalısınız. Bu bölüme geldiğinizde ise sizden oyuncu kimliğinizi (Oyuncu İD) ister. Oyuncu kimliğinizi gördükten sonra elinizde bulunan E-Pin’i yazmalısınız ardından işlemi onayladığınızda saniyeler içerisinde UC oyun içerisinde hesabınıza geçmiş olacaktır.

Pubg Bedava Uc Kodu Oluşturma

Aşağıdan Kod oluştur kısımdan kişiye özel yurtdışı sunuculardan Pubg bedava uc kodu oluşturabilirsiniz.

Eğer herşeyi yapmanıza rağmen UC hemen gelmediyse oyunu kapat aç yapmanız yeterli olacaktır. UC hesabınıza geldikten sonra oyunun içerisindeki mağaza kısmından sandık açabilir, kıyafet veya skin satın alabilirsiniz.

Her sandığın açma ücreti, verdikleri ve şans oranları farklı olduğu için elinizde bulunan UC’yi nereye harcayacağınıza dikkat ediniz. Sandık açarken her sandığı açarken ki ücret, sandıktan çıkan eşyaların şans oranları gibi faktörler değişmektedir. Bunları göz önünde bulundurarak daha iyi envanter verecek sandıkları açmanız daha avantajlı olacaktır.

Pubg UC Kodları Nereye Girilir?

Pubg UC satın alımı yaptığınızda E-Pin olarak teslim aldıysanız almış olduğunuz satış sitesinin E-Pin kullanma kısmından hesabınıza UC’yi yükleyebilirsiniz.

Eğer UC’yi satın aldığınız platformun içerisinde E-Pin yükleme bölümü yoksa veya kodu bir kişiden satın aldıysanız Midasbuy sitesine giderek orada Pubg E-Pin yükle bölümüne geldiğinizde buraya elinizde bulunan kodu ve oyuncu kimliğinizi girdiğinizde UC’yi hesaba yükleyebilirsiniz. Midasbuy resmi ve yasal olarak hizmet verdiği için tamamen güvenilirdir.

Pubg Bedava UC Kodu Veren Ürünler

Şu anda aktif olarak Pubg Mobile UC kodunu ücretsiz bir şekilde alabileceğiniz iki tane kampanya bulunmaktadır. Bunlardan birincisi ve en çok bilineni KazandıRio kampanyalarıdır. (Bu yazıyı okuduğunuz tarihte yeni kampanyalar çıkabilir veya bu kampanya geçerliliğini kaybedebilir.)

10 TL’lik Lays, Ruffles, Doritos cipslerinden aldığınızda içerisinde çıkan kağıtta yazan kodu KazandıRio uygulamasına okutursanız size Pubg UC hediyesi de olan onlarca hediyeden birisini vermektedirler.

Ayrıca 330 ml boyutundaki Pepsi çeşitlerinden satın aldığınızda da kapağın altında çıkan kodu KazandıRio uygulamasına okutarak yine UC kazanma şansına sahip olabilirsiniz. Bedava bir şekilde UC kazanabileceğiniz bir diğer yöntem de Midasbuy etkinliklerini takip etmek olacaktır.

Midasbuy sık sık Pubg Mobile UC dağıtan etkinlikler düzenlemektedir. Bu etkinliklerden hemen haberdar olmak için Midasbuy üzerinden bir hesap açıp kampanyalar için size mail gönderilmesini onaylamanız gerekecektir. Bundan sonrasında ise yeni bir UC dağıtılan etkinlik olduğunda hemen size mail gelecek ve etkinliği kaçırmamış olacaksınız.

Kampanya olmasa da sizlerin UC kazanmasını sağlayan bir başka yöntem de oyun içerisinde gelen etkinlikleri takip etmek olacaktır. Bazı etkinliklere katılmak için UC ödersiniz. Bunun karşılığında ise etkinliğin içerisinde olan görevleri yaparak verdiğiniz UC’den daha fazlasını alabilirsiniz.

Pubg Bedava UC E-Pin Kodları 2022

Bazı siteler ziyaretçi çekmek için popüler oyunları ele almaktadır. Pubg günümüzde popüler olduğu için site sahipleri Pubg UC, E-Pin kodlarını bulup sitelerinde yayınlamaktadır. Bunları ilk görüp de kullanan kişiler de bedavadan UC sahibi olmaktadır. Aşağıdaki örnekteki bazı Pubg uc kodları şunlardır;

  • 70QPws6Ztu1HH
  • 231ws64sfH5as9t
  • as529sMF193483
  • Na932845028df1
  • Opd9234nsd8123
  • Basn303njasd11k
  • 912nasLsd81342s
  • 193nSn3as034bas
  • Lsn8basdk4zı9xfn
  • Mas1fn3qsf853dfy

Ancak bu sitelerde dağıtılan UC kodları çoğunlukla çalışmamaktadır. Kodu girdiğinizde hata vermektedir. Bunun nedeni ise çoğu kişi oraya gerçek E-Pin kodlarını koymaz ve rastgele kodlar yazarlar. Böylelikle hem sitelerine ziyaretçi çekmiş olacaklar hemde sitelerini daha popüler hale getirecekler. Çalışan ve kullanılmamış E-Pin kodlarını bulmak için ise bu tarz sitelere sık sık günlük olarak gezmek ve yeni eklenen kod olup olmadığına göz gezdirmek gerekecektir.

Pubg UC Kodu Üretme (Generator) Merkezi Nedir?

Pubg UC kod üretme merkezleri yani generator sizlerin ücretsiz bir şekilde UC elde etmenizi sağlar. Oyun açıklarından yararlanarak kod üreten bu programların bazıları gerçekten kullanılabilecek kodlar vermektedirler.

Her UC kod üretme merkezi doğru kodlar vermemektedir. Sayılı ve popüler olanları kullanırsanız kullanılmamış UC kodlarını alabilirsiniz. Pubg ekibi her güncelleme ile bu gibi açıkların önüne geçmekte ve bunları ortadan kaldırmaktadır. Bundan dolayı UC kodu üretme merkezlerinin sık sık güncellenenlerini kullanmanız UC’ye sahip olma şansınızı arttıracaktır.

Pubg Bedava UC Kodları Nasıl Kullanılır?

Bunun için 2 farklı yol bulunmaktadır. Bunlardan birincisi UC kodunu satın almış olduğunuz site içerisinde bulanan E-Pin yükleyicisine bu kodu ve Oyuncu İD’nizi girerek hesabınıza satın almış olduğunuz UC’yi yüklemek olacaktır. Bazı sitelerde E-Pin yükleyicisi bulunmadığı için bir diğer yolda Midasbuy aracılığı ile UC’yi hesaba yüklemektir.

Midasbuy sitesine girdiğinizde karşınıza çıkan ekranda Pubg bölümünü bulmanız gerekecektir. Buradan E-Pin sekmesini bulup buraya tıklıyorsunuz. Ardından açılan sayfaya sizden istenilen bilgileri (E-Pin kodu ve Oyuncu İD) giriyorsunuz.

İşlemi onayladıktan sonra UC hesabınıza anlık olarak gelmektedirler. Bu işlem sonucunda UC saniyeler içerisinde hesaba geçtiği için tüm bilgileri doğru girmeniz gerekmektedir. Eğer oyuncu bilgilerinizi doğru girmezseniz, bir yerde yanlışlık yaparsanız işlemi geri alamazsınız.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir