iPhone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

iPhone müşteri hizmetleri telefon numarası hakkında bilgi almak istiyorsanız yazımızı okuyabilirsiniz. Yazımızda Apple müşteri hizmetleri numarası ve iletişim telefonu üzerinden şikayet hattına ulaşabilirsiniz. 1 Nisan 1976’da kuruldu. Yaklaşık bir yıl sonra anonim şirkete dönüştürülerek işini genişletti.

Bilgisayar yazılımları üzerine birçok çalışma yapan firma, kişisel bilgisayarları da geliştirerek sektörde çok önemli bir yer edinmiştir. Ayrıca bu işlemleri sürekli geliştiren ve teknoloji alanında mevcut pazar üzerinden satış yapan bir firma olarak faaliyetlerine devam etmektedir. Yıllar içinde sektörde önemli bir konuma yükselen firma, özellikle yazılım ve birçok teknoloji ürününde teknoloji pazarında adından sıkça söz ettiriyor.

iPhone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası

Dünyanın en büyük ikinci bilgi teknolojileri şirketi olmasının yanı sıra telefon pazarında da faaliyet göstermekte olup, varlığını dünyanın en büyük üçüncü şirketi olarak iddia etmektedir. Birçok ülkede yüzlerce satış noktası ile oldukça popüler olan ve her geçen gün daha geniş bir kitleye ulaşan firma, satış sonrası destek noktasında müşterilerinin %100 memnuniyeti ve memnuniyeti için çalışmaktadır.

iMac, iPhone, iPad ve iWatch gibi ürünleri kullanıcılarıyla buluşturan Apple, müşterilerine daha iyi hizmet verebilmek için Türkiye’de temsilcilik ve çağrı merkezi kurarak en iyi ve en kaliteli hizmeti vermeyi hedefliyor. Apple ürün kullanıcılarının bulmakta zorlandıkları numaralardan biri olan Apple müşteri hizmetlerini, Apple telefon numarasını veya aşağıdaki numarayı arayarak Apple firması Türkiye müşteri hizmetlerine ulaşabilirsiniz.

Apple müşteri hizmetleri numarası hakkında bilgi almak için 444 numaralı apple irtibat numarası bulunmamaktadır. Bunun yerine İstanbul’daki temsilciliği ile iletişime geçerek Apple müşteri hizmetleri ile iletişime geçebilirsiniz.

iPhone Müşteri Hizmetleri Telefon Numarası: Kurumsal müşteriler için satın alma hattı: 0216 282 15 11 Pazartesi – Cuma 09:00 – 20:00 saatleri arasında arayarak bilgi alışverişi yapabilirsiniz. Apple destek hattı: 0 (216) 282 16 22 Apple Müşteri Hizmetlerini aramak yerine size en yakın Apple mağazasını bulabilir ve mağazalarını ziyaret edebilirsiniz. Bir önceki yazımız iPhone 13 Duvar Kağıdı‘nı okuyabilirsiniz.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir