iPhone Hafıza Yükseltme

iPhone hafıza yükseltme, sağlam ve hatasız akıllı telefon markalarından ve hafıza yükseltme konusunda birçok avantaj sunan cihazlardan biridir. Özellikle 16 ve 32 GB’lık modellerde birkaç kullanım ve fotoğraftan sonra hafıza doluyor ve bu da kullanıcı deneyimini azaltıyor.

Özellikle son zamanlarda üretilen iPhone modelleri yüksek kamera kayıt özelliklerine sahip olduğu için hafızanın büyük bir kısmı fotoğraf ve video kaydı ile doluyor. Bu durumda telefon hafızasında yer açmak çözüm olabilir. Ya kullanmadığınız uygulamaları sileceksiniz ya da bazı en iyi uygulamaları deneyeceksiniz.

Bulut sistemlerine yazılım olarak yüklediğiniz verileriniz size belli bir alan açar. Ancak daha fazla alana ihtiyacınız varsa kesinlikle bu konuda ek bir değişiklik yapmanız gerekiyor. Cihazınızın bu işlemleri güvendiğiniz bir servis tarafından yaptırılması çok önemlidir.

iPhone Depolama Alanını Artırmanın Yolları

iTunes Store uygulamasından yüksek kapasiteli bir uygulama seçip ilk yöntemi deneyebilirsiniz. Amaç, telefonunuzun kullanılabilir depolama alanından daha fazla kapasiteye sahip bir film veya uygulama seçmektir.

Bunu seçerseniz bir uyarı alırsınız ve cihazınızın hafızasının dolu olduğunu görürsünüz. Kurulumu iptal ettikten sonra, cihazınızın hafızasının birkaç yüz megabayt arttığını görebilirsiniz. iPhone Bellek YükseltmeTabii ki bu yöntemin hiçbir garantisi yoktur. Ancak iPhone hafıza yükseltme yöntemleri arasında en garantili yöntem teknik destek ile cihazın hafızasını yükseltmektir.

Donanım değişiklikleri gerektirdiğinden başarılı bir değiştirme mümkün olabilir. Tabii ki, bu işlemin maliyeti değişir. Banyo gibi çok yer kaplayan alanları depolamak için bulut depolama alanı da satın alabilirsiniz. B. Bulutta saklanacak fotoğraflar. Bunun için cihazınızın güncellemelerin en son sürümünü almış olması ve aylık ödemelerin kesintisiz olması gerekmektedir.

Jailbreak hafıza güçlendirme

Donanımını değiştirerek cihazınızın hafızasını yükseltebilirsiniz. Bunun için cihazınızın modeline göre farklı fiyatlara hafızayı genişletebilirsiniz. Örneğin iPhone 8 depolama alanını 128 GB’a yükseltmek istiyorsanız 749 TL’den başlayan fiyatlarla, 256 GB’a yükseltmek isterseniz 849 TL’den başlayan fiyatlarla değiştirebilirsiniz.

Cihazın modeli küçüldükçe bellek genişletme ücreti de düşmektedir. Depolama genişletmesi, yedekleme programları ve cihaz güncellemeleri tamamlandıktan sonra gerçekleşir. Bu nedenle veri kaybı hariç tutulur. Eğer kesinlikle cihazınızın hafızasını yükseltmeniz gerekiyorsa bilmelisiniz ki birçok iPhone modelinin teknik olarak yeniden canlandırılmasında sizlere destek oluyoruz.

iPhone depolama yükseltme fiyat bilgisi için bizimle iletişime geçebilirsiniz. Bu işlemler devam ederken cihazınızın garanti dışı işlem göreceğini unutmayın. Hafıza yükseltme işleminden sonra cihazınız garanti kapsamında olsa bile artık garanti kapsamında olmadığını bilmelisiniz.

iPhone depolama yükseltme fiyatlandırması

Cihazınızın modeline göre değişen iPhone hafıza yüksetme kapasite artışı fiyatları oldukça farklıdır. 16 GB’lık bir cihazı 32 GB veya 64 GB’a yükseltmek istiyorsanız, kapasite arttıkça fiyatlar yükselir. Depolama alanını genişletmek istediğiniz cihaz yeni bir model ise biraz beklemeniz gerekebilir. Cihazınızın verilerini yedekleyerek gerçekleştirilen kapasite artırım işlemleri sonrasında herhangi bir sorunla karşılaşmazsınız.  

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir