iPhone 13 Duvar Kağıdı Nasıl Kullanılır?

Apple, dün düzenlediği etkinlikte merakla beklenen iPhone 13 serisini tanıttı. Akıllı saat kategorisine Watch Series 7 modelini de ekleyen şirket, sürpriz bir şekilde yeni tableti iPad mini’yi de duyurdu. Sadece yeni iPhone’ların piyasaya sürülmesiyle birlikte Apple, web sitesinde önceki iPhone 12 ve 12 mini modellerinin fiyatında küçük bir indirim yaptı. Ayrıca iPhone 12 Pro ve iPhone 12 Pro Max modellerinin satışları da durduruldu.

iPhone 13 duvar kağıdı artık indirilebilir. Her yıl olduğu gibi Apple’ın yeni telefonları yepyeni duvar kağıtları ile geldi. Geliştiriciler ise bu duvar kağıtlarını stok olarak bulup kullanıcılarla paylaşmayı başardı. iPhone 13 duvar kağıtlarını indirebilir ve bunları cihazlarınıza uygulayabilirsiniz.

Bir önceki yazımız iPhone Wifi Şifre Öğrenme‘yi okuyabilirsiniz. Apple, iPhone 13 ailesi için toplam 9 duvar kağıdı sunuyor. Bunlardan dördü iPhone 13 Pro için, geri kalanı diğer standart modeller için tasarlanmıştır. Tüm bunların geçen yılki modellerle uyumlu olduğunu belirtmekte fayda var.

En yeni iPhone duvar kağıtlarını cihazınıza uygulamak istiyorsanız, buraya tıklayarak çıkan ekrandan duvar kağıtlarını indirebilirsiniz. Koleksiyon olarak veya tek tek indirebilirsiniz. Seçim senin.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir