iPhoneBilgi.net sitesi 2022 yılında kurulmuş bir bağımsız web sitesidir. Apple markası ile hiçbir bağı bulunmamaktadır. Sitenin temel amacı iPhone ve iPad cihazları hakkında rehberlik ederek, tamamen kullanıcı odaklı güncel ve doğru bilgiler sunmaktadır. Site içerisinde yer alan içerik çeşitliliği; hatalara dair çözümler, kullanıcı deneyimini arttıracak ipuçları, cihazlara bulaşabilecek virüslere karşı önlem ve çözümler, sürüm güncellemeleri ve güncel cihaz haberlerini içermektedir.

Site içerisinde yer alan bilgileri uygulamak, kullanıcının kendi insiyatifine kalmıştır. Oluşabilecek yazılımsal veya donanımsal sorunlardan site/site sahibi ve içerik yazarları sorumlu tutulamaz. Site içerisinde yer alan içerikleri tüketerek, cihazlara yapılan müdahaleler tamamen kişinin kendi insiyatifinde olup; iPhoneBilgi.net sitesi hiçbir şekilde sorumluluk almamaktadır. Siteden yararlanan tüm kullanıcılar, bunu kabul etmiş sayılır.

Site yönetimi ve ekibiyle iletişim kurma ihtiyaçlarınızda, sitede yer alan iletişim sayfasındaki formu kullanabilirsiniz. Form doğrudan sizi yönetici ve ekibiyle irtibata sokacaktır. Olası soru ve sorunlar için formu kullanabilir, bunun yanı sıra formu kullanamama halinde [email protected] adresine mail atabilirsiniz. Reklam görüşmeleri için de aynı form ve mail adresi geçerlidir.